Wypełniono 0% tej ankiety
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Ankieta BDO

Cieszymy się, że zdecydowałeś/aś się wypełnić naszą ankietę. Dzięki niej będziesz mógł/mogła szybko i łatwo określić, czy Twoja firma podlega rejestracji w Bazie danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO) i w Krajowym Ośrodku Bilansowania i Zarządzania Emisjami (KOBiZE).

Ankieta zawiera kilka pytań dotyczących Twojej działalności gospodarczej, a jej wypełnienie powinno zająć Ci około 5-10 minut. W trakcie jej wypełniania będziesz musiał/musiała podać kilka informacji dotyczących m.in. rodzaju prowadzonej przez Ciebie działalności, jej skali oraz sposobu wytwarzania odpadów.

Pamiętaj, że poprawne wypełnienie ankiety jest ważne nie tylko dla Ciebie, ale również dla ochrony środowiska. Dzięki rejestracji Twojej firmy w BDO oraz w KOBiZE będziesz miał/miała pewność, że przestrzegasz obowiązujących przepisów i dbasz o środowisko naturalne.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety i życzymy udanych odpowiedzi!

W tej ankiecie jest 23 pytań.